MASAŻ TO NAJBARDZIEJ NATURALNA FORMA TERAPII. POZWALA NA GŁĘBOKI RELAKS, ROZLUŹNIENIE NAPIĘTYCH MIĘŚNI I POWRÓT DO RÓWNOWAGI.


 

160zł

MASAŻ KLASYCZNY


 

.Polecany dla osób lubiących mocny masaż ciała.

Niezależnie od tego, czy szukasz czystego relaksu, czy ulgi w chronicznym bólu, istnieje wiele dostępnych technik w masażu klasycznym, które pomogą w rozpracowaniu Twoich dolegliwości.

180zł

MASAŻ CIEPŁYMI OLEJAMI


 

 

Abhyanga, czyli masaż gorącymi olejkami.

To starożytna praktyka ajurwedyjska, stosowana od wieków w celu promowania dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Uważa się, że ten rodzaj masażu jest niezwykle korzystny zarówno dla ciała, jak i duszy. Może pomóc zmniejszyć poziom stresu, poprawić krążenie, zwiększyć poziom energii, a nawet złagodzić ból.


180zł

MODELUJĄCY MASAŻ SHAPE


 

Specjalnie opracowany masaż modelujący oparty na elementach drenażu limfatycznego, masaży dalekowschodnich oraz technikach wyszczuplających. Usprawnia przepływ limfy, niweluje obrzęki oraz poprawia teksturę i napięcie skóry dzięki aktywnym składnikom olejku ryżowego.

 

 

 

 

200zł/75min lub 220zł/90min

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI


 

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi. Doskonale rozluźnia napięte mięśnie, reguluje przepływ energii w czakrach. Polecany w stanach przemęczenia, okresach obniżonej odporności, podczas bezsenności. Dzięki ciepłu kamieni organizm otrzymuje dawkę pobudzającej życiowej energii.

160zł

MASAŻ CZEKOLADĄ


 

Masaż gorącą czekoladą kompleksowo zlikwiduje uczucie stresu, zmęczenia i napięcia. Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników intensywnie odżywimy, wygładzimy oraz zregenerujemy Twoją skórę. Ten relaksacyjny masaż przyniesie szczęśliwe chwile w Twoich codziennych zmaganiach z rzeczywistością.

80zł

MASAŻ KRĘGOSŁUPA


 

Masaż klasyczny kręgosłupa to zabieg relaksujący i leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie. Określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób – dotykających zarówno ciało, jak i psychikę. Masaż klasyczny leczzniczy jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcia stresowe, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni, napięciowe bóle głowy i inne.

POZWÓL SOBIE NA CHWILĘ RELAKSU
ZAREZERWUJ WIZYTĘ TERAZ