MASAŻ TO NAJBARDZIEJ NATURALNA FORMA TERAPII. POZWALA NA GŁĘBOKI RELAKS, ROZLUŹNIENIE NAPIĘTYCH MIĘŚNI I POWRÓT DO RÓWNOWAGI.


120zł

MASAŻ KLASYCZNY


Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Przynosi korzyści wszystkim układom ciała. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza dolegliwości bólowe. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra pobudzona jest do regeneracji,szybciej pozbywa się toksyn.Polecany dla osób lubiących mocny masaż ciała.

140zł

MASAŻ ORIENTALNY


Masaż ciała gorącymi olejami wywodzący się z Ayurvedy. Masaż ten idealnie niweluje napięcia mięśniowe dzięki technice głębokich głaskań. Pozwala na głęboką relaksację. W trakcie masażu bardzo dokładnie opracowujemy okolice karku i podstawy głowy oraz mięśnie przykręgosłupowe.


145zł

MASAŻ SHAPE


Specjalnie opracowany masaż modelujący oparty na elementach drenażu limfatycznego, masaży dalekowschodnich oraz technikach wyszczuplających. Usprawnia przepływ limfy, niweluje obrzęki oraz poprawia teksturę i napięcie skóry dzięki aktywnym składnikom olejku ryżowego.

145zł/1h 175zł/1,5h

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI


Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi. Doskonale rozluźnia napięte mięśnie, reguluje przepływ energii w czakrach. Polecany w stanach przemęczenia, okresach obniżonej odporności, podczas bezsenności. Dzięki ciepłu kamieni organizm otrzymuje dawkę pobudzającej życiowej energii.

120zł

MASAŻ CZEKOLADĄ


Masaż gorącą czekoladą kompleksowo zlikwiduje uczucie stresu, zmęczenia i napięcia. Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników intensywnie odżywimy, wygładzimy oraz zregenerujemy Twoją skórę. Ten relaksacyjny masaż przyniesie szczęśliwe chwile w Twoich codziennych zmaganiach z rzeczywistością.

80zł

MASAŻ KRĘGOSŁUPA


Masaż klasyczny kręgosłupa to zabieg relaksujący i leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób – dotykających zarówno ciało, jak i psychikę. Masaż klasyczny połączony z równoczesną aromaterapią i muzykoterapią jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni, napięciowe bóle głowy i inne.

POZWÓL SOBIE NA CHWILĘ RELAKSU
ZAREZERWUJ WIZYTĘ TERAZ